категорії: блоґ-запис

Не будь байдужим - врятуй Меркурія!

теґи: Львів, Меркурій

Ми любимо говорити про те, як нам дорога наша країна, міста де ми народилися, виросли чи живемо... Як завмирає і щемить серце при вигляді красивого будинку, скульптури, картини... Але нічого вічного не існує – будинки завалюються, скульптури осипаються, цілі міста втрачають своє обличчя( І більшість з нас опукаскає руки – що я, конкретно я,  можу зробити?

Ми не опустили руки. 

Ми – це ініціативна група з порятунку Меркурія)

Одного дня хтось з нас підняв голову і побачив, що статуя Меркурія, розміщена на будинку на вулиці Січових стрільців, 3 повільно помирає – вже нема руки, ноги, осипаються фрагменти декоративної ліпнини. І стоїть цей бідака під дощем на колесі фортуни і щось та фортуна не дуже йому посміхається...

Правда ж, шкода його? І нам дуже шкода...

Тому у Львові була створена ініціативна група, до якої увійшли не архітектори і скульптори, а прості смертні – журналісти, науковці, студенти – люди, яким не байдуже і вони готові припинити говорити про любов до Львова і почати робити конкретну справу. В даному випадку – рятувати Меркурія)

  • Ми відкрили сайт - http://savemercury.org.ua/ - всі бажаючі можуть прочитати про історію пам"ятки і долучитись до нас)
  • Організували рахунок в банку - БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЗБЕРЕЖЕННЯ ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНОЇ  СПАДЩИНИ М. ЛЬВОВА"

Друга Львівська  Філія

ВАТ «КРЕДОБАНК»

МФО 385372

Розрахунковий рахунок- 2600901071780

Код одержувача – 25254322

З поміткою: "Врятувати Меркурія"

  • поставили скриньку для збору коштів в закладі "Крива липа" в провулку Крива липа

  • сьогодні, 19 травня, ми вийшли на вулицю і примусили львів"ян підняти голову і побачити більше, ніж вони бачать зазвичай, чемчикуючи до офісів, навчальних закладів...

Ми хочемо врятувати Меркурія! Ну бо він у нас такий один. Бо Львів – це не тільки площа Ринок – за її межами також пам"ятки, що тішать око. І вони потребують нашої допомоги. Бо якщо не ми, то хто?

І коли питають: чому саме Меркурій? Ми можемо з усмішкою відповісти: а чому б і ні?))) Головне – розпочати...

Ми готові. А ВИ???